EBİLSAD Bölgemizde faaliyet gösteren Bilişim Sanayicileri, Kurum ve kuruluşlar ile Bilişim Uzmanları arasında, birlik ve dayanışma yaratmak, hizmet verdikleri alanlarda büyümelerini sağlamak, menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak için kurulmuş sektör derneğidir.
EGE BİLİŞİM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

Ar-Ge Mentor Ağı Projesi Kapanış Toplantısı ve Plaket

Ege İhracatçı Birliklerinde 5 Haziran Cuma günü Egesys tarafından gerçekleştirilen TÜBİTAK destekli “Ar-Ge Mentor Ağı” proje kapanış töreni Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mehmet Salih Arıkök katılımıyla gerçekleşti.

 

Türkiye’nin ilk Ar-Ge mentorluğu programlarından olan TÜBİTAK destekli “Ar-Ge Mentor Ağı” projesinde;KOBİ’lerin Ar-Ge ve yenilik kapasitelerini artırmak amaçlandı.Proje kapsamında 20 KOBİ’ye  9 ay boyunca ücretsiz mentorluk desteği verildi. Mentorluk desteği alan firmalar Ar-Ge ve yenilik faaliyetlerinin finansmanı için ulusal Ar-Ge ve yenilik desteklerine proje başvurusu yapıldı.

Proje ödül töreninde Programda yer alan firmalar, mentorlar ve destekleyen EİB, ATMOSFER TTO, İYTESEM, KOSBİ, YASAD, EBİLSAD’a plaket sunuldu.

 

Thumbnail image for http://ebilsad.org/DesktopModules/FotoBuyutec/images/561/KAPANIS_TOPLU2k kopya.jpg
Thumbnail image for http://ebilsad.org/DesktopModules/FotoBuyutec/images/561/IMG_9419.jpg