EBİLSAD Bölgemizde faaliyet gösteren Bilişim Sanayicileri, Kurum ve kuruluşlar ile Bilişim Uzmanları arasında, birlik ve dayanışma yaratmak, hizmet verdikleri alanlarda büyümelerini sağlamak, menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak için kurulmuş sektör derneğidir.
EGE BİLİŞİM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

Güncel Haberler


Türkiye’de Girişimcilik Ekosistemi – Girişimcilikte İzmir’in Payı, Dünya’da ve Türkiye’de Melek Yatırımcılık

Dünya Bankası Danışmanı Oltaç Ünsal’ın , TEB Melek Yatırımcılık Platformu İş Geliştirme Müdürü Nilüfer Aktaş ve Girişim Merkezi Kurucu Ortağı Mehmet Şöhrap Sanlı’nın katılımlarıyla Melek yatırımcılık konularında Ebilsad üyeleri bilgilendirildi.


Devamı >>

Microsoft Onur Koç Ziyareti

Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı, Bulut ve Rekabet Programları Sorumlusu Onur Koç, 29 Aralık 2014 tarihinde Ege Bilişim Sanayicileri Derneği’ni(EBILSAD) ziyaret etti.


Devamı >>

EBİLSAD YÖNETİMİ, TÜRKİYE BİLİŞİM İHRACATINI ARTTIRMADA KARARLI

Ege Bilişimciler ve Sanayiciler Derneği, (EBİLSAD) teknolojik gelişmeleri yakından takip etme amacıyla Almanya'nın Hannover şehrinde düzenlenen CeBIT 2014 Fuarı'na katıldı.


Devamı >>

29.03.2014 Sabah Kahvaltısı

Ebilsad Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Saldır ve yönetim kurulunun düzenlediği kahvaltıda sektörün öncü firmaları biraraya geldi.


Devamı >>

TAYVAN'DAN TÜRKİYE'YE DEV ADIM

Bilişimciler ve Sanayiciler Derneği (EBİLSAD) üyeleri, Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen ile bir araya geldi. İzmir Ticaret Odası'nda ticari iş birlikleri hakkında önemli görüşmelerin yapıldığı etkinlikte ilk konuşmayı yapan Patty Yen, Tayvan ekonomisi ve Tayvan – Türkiye ticareti hakkında çarpıcı bilgiler verdi.


Devamı >>

25/07/2013 Ebilsad İftar Yemeği 

Ebilsad Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Saldır,  Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı İzmir Millet Vekili Prof.Dr.Mehmet S.Tekelioğlu,Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Galip Akhan ve sanayicilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.


Devamı >>

20/06/2013 Izmir Üniversitesi Ve Ebilsad’dan Önemli Işbirliği

Ege Bilişim Sanayicileri Derneği ve İzmir Üniversitesi arasında yapılacak işbirliği ile yazılım konusunda akademik deneyim sektöre aktarılacak, sektöre yönelik projelerde yer alan mezunların beyin göçü engellenecek.

Devamı >>

23/05/2013 IBM, Sunduğu Çözümleri Üyelerimize Anlattı.

IBM Çözümleri ile  Katma Değerli ve Karlı Çözümler Oluşturmanın Yolları
EBILSAD üyeleri IBM’in bağımsız yazılım evleri ve çözüm sağlayıcı şirketler için sunduğu çözümleri dinlemek üzere IBM İzmir merkezinde düzenlenen toplantıya katıldı.

Devamı >>

01/02/2013 Tarihinde Ebilsad, 35 Proje Hareketi Izmir Ofisini Ziyaret Etti.

EBİLSAD İzmir’i marka kent yapmak için üretilen 35 projeyi daha iyi anlamak ve tanımak için 35 Proje Hareketi İzmir Ofisini ziyaret etti.


Devamı >>

12/01/2013 Seyirtepe'de Vizyon Toplantısı

EBİLSAD vizyonunu anlatmak için İzmir Seyirtepe restoran da yapılan toplantıda sektör temsilcileri bir araya geldi.
Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Erkan SALDIR EBİLSAD’ın sektör için önemine değindi.

Devamı >>

Olağan Genel Kurul İlanı

EBİLSAD genel kurul toplantısı 15 Haziran 2013 tarihinde İzmir Seyirtepe'de Saat 11:00 ’da yapılacaktır. Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 22 Haziran 2013 tarihinde yapılacaktır. Tüm üyelerimize saygıyla duyurulur.

Devamı >>

2.Ocak.2013 tarihinde EBİLSAD Üyelik kabulüne başlamıştır.

Ege Bilişim Sanayicileri Derneği bölgede faaliyet gösteren Bilişim Sanayicilerini, Kurum ve Kuruluşlar ile Bilişim Uzmanlarının üyelik kabul işlemine 02.01.2013 tarihi itibarı ile başlamış bulunmaktadır.


Devamı >>

17.12.2012 tarihinde EBİLSAD Derneği Kuruluşu tamamlanmıştır.

EBİLSAD Bölgemizde bilişim sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar arasında, birlik ve dayanışma yaratmak, bilişim uzmanlarına rehberlik etmek ve hizmet verdikleri alanlarda büyümelerini sağlamak, menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak için 17.12.2012 tarihinde güzel İzmir’imizde kurulmuştur.

Devamı >>

12.12.2012 tarihinde EBİLSAD kuruluş duyurusu yapıldı.

EBİLSAD 12.12.2012 tarihinde Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde bilişim sanayicilerinin katılımı ile Dernek Amaçları ve bölgemizde yapılacak çalışmalara ilişkin bilgilendirme toplantısı kahvaltı eşliğinde yapılmıştır.

Devamı >>